pexels-sora-shimazaki-5669619 (1)
צוות חיפשתי מצאתי

צוות חיפשתי מצאתי

צוות המחפשים הינם צוות אנשי עסקים אשר מאמינים שאפשר למצוא טוב בכל קטגוריה, זה רק עניין של חיפוש נכון ומציאה בדוקה וכמובן, וודאית. אז בואו תראו מה חיפשנו ומה מצאנו.

טיפים לבחירת עורך דין פלילי

מנכ"ל החברה בה אתם עובדים גילה כי אחד מעובדיו הוותיקים מעל בכספי החברה, וכעת כל עובדי החברה נמצאים תחת חקירה משטרתית כדי למצוא חשודים נוספים מהחברה שהיו שותפים לעבירת הגניבה. כיוון שגם אתה חלק מהצוות, קיבלת זימון לחקירה במשטרה כחלק מתהליכי החקירה הכוללים. למרות שאתה יודע כי אינך קשור לעבירה שבוצעה ותמיד היית עובד מסור ונאמן, כדאי שתדע כי חוקרי משטרה משתמשים בתחבולות חקירה שונות העשויות להפיל גם את אנשים ישרים שלא עשו דבר רע.

לכן עליך להתכונן להליך החקירה מראש, ולקבל ייעוץ והכוונה משפטית מטעם עורך דין פלילי המומחה בהליכי חקירה במשטרה, בזכויות המגיעות לך כנחקר ובכלל בכל סדר הדין הפלילי. כדי לדעת כיצד למצוא את עורך הדין המקצועי ביותר שיעמוד לצידך בחקירה לא נעימה שכזו, ריכזנו כמה טיפים שיסייעו לך ולכל אדם אחר הזקוק לשירותיו של עו"ד פלילי.

בדקו מהי הזמינות של עורך הדין

זה נכון שעורכי דין ניתן למצוא בשפע, אך אלו הטובים ביותר לרוב תפוסים ואינם זמינים לטיפול בתיקים אחרים כיוון שהליכים משפטיים מתנהלים לרוב למשך תקופת זמן ארוכה. כיוון שהמטרה היא למצוא באופן מיידי עורך דין פלילי מקצועי שילווה אתכם בחקירה, חשוב לבחור רק את עורך הדין שפנוי לחלוטין לטפל בתיק החקירה באופן יעיל כדי שיוכל לעיין בחומר המשפטי, להבין את נושאי החקירה והמשמעויות הכרוכות בכך, יכווין את החשוד/נחקר בצורה מקצועית ויעניק כל שירות משפטי אחר בצורה מהירה ובזמינות גבוהה.

וודאו כי מדובר על עו"ד מקצועי המתמחה במשפט הפלילי

בעולם המשפט ישנם שלל התמחויות בהם עורכי הדין מתמקצעים, ביניהם כמובן המשפט הפלילי הנוגע להתנהגויות שליליות ועבירות על החוק. בשונה מתחומי משפט אחרים, הדין הפלילי הינו דינמי ולכן מתעדכן ומשתנה כל העת. משום כך מומלץ לבחור את עורך הדין המתאים לייעוץ משפטי על פי הניסיון המקצועי שהוא מחזיק וההתמחות הרלוונטית שהוא עבר, וכן לוודא כי הוא מכיר את רזי המשפט בצורה מקיפה הכוללת גם את החידושים, תקנות ותקדימים מיוחדים שיוכלו לתרום לנחקר בפועל.

בצעו השוואת מחירים

שירותיו של עורך דין כרוכים בשכר טרחה הנקבע מראש בין עו"ד למיוצג, כאשר הסדרי תשלומים אחרים כמו הוצאות משפט וכו' מוטלות על כתפיו של המיוצג בנוסף לתשלום של עורך הדין. כיוון שיש מקרים בהם העלויות המשפטיות עשויות להיות גבוהות, בעיקר אם תהליכי החקירה והמשפט נמשכים זמן רב, מומלץ לבצע השוואת מחירים מבעוד מועד כדי להתאים את התקציב הפיננסי האישי להוצאות המשפטיות שצפויות להיות.

יש לקחת בחשבון כי אין לשלול כל הצעת מחיר גבוהה, כיוון שלעיתים איכות השירות המשפטי של עורך דין פלילי מגולמת לרוב בשכר טרחה גבוה מהממוצע – וכך ניתן להגיע לתוצאות משפטיות רצויות, ולהימנע מהשלכות משפטיות קשות של הגשת כתב אישום, העמדה לדין או אפילו מאסר.

תסמכו על האינסטינקטים שלכם

כמו כל דבר אחר בחיים, תחושת הבטן שלכם היא הטובה ביותר ולכן באמצעותה תוכלו להחליט איזה עורך דין פלילי יהיה המתאים לכם ביותר. נוסף למקצועיות, מחיר הוגן וזמינות גבוהה חשוב שלעורך דין שילווה אתכם תהיה גישה נעימה ואדיבה וכן שתוכלו לבטוח בו ולסמוך עליו, ולכן כדאי להתרשם מעורך הדין במעמד פגישת הייעוץ הראשונית שתקבעו איתו.

כך תוכלו להרגיש האם הוא ענייני ומקצועי, כיצד הגישה השירותית שלו ושל צוות המשרד שלו, האם הוא מצליח לנסוך בכם ביטחון, וכן הרגשות נוספות שתוכלו לחוש ולהחליט האם מדובר בעו"ד מקצועי שעליו תוכלו לסמוך בקבלת הגנה משפטית.

שתפו בכל הכח!