Depositphotos_61932889_S (1)
צוות חיפשתי מצאתי

צוות חיפשתי מצאתי

צוות המחפשים הינם צוות אנשי עסקים אשר מאמינים שאפשר למצוא טוב בכל קטגוריה, זה רק עניין של חיפוש נכון ומציאה בדוקה וכמובן, וודאית. אז בואו תראו מה חיפשנו ומה מצאנו.

מצאתי לגו טכני – כזה שצריך לחשוב באמת

לגו טכני היא חברה חדשה שפיתחה מערכת ללמד אנשים לבנות עם לגו. המערכת מורכבת מסדרה של שלושה ספרים, כל אחד מתמקד במערך מיומנויות שונה.

הספר הראשון, "הכל מדהים", מיועד למתחילים ומלמד אותם כיצד להרכיב קוביות לגו. הספר השני, "כולנו עשויים מכוכבים", מכסה טכניקות מתקדמות יותר המשמשות בתעשייה כמו חיבור בלוקים אחד לשני ובניית פרטים קטנים. והספר השלישי, "איך לבנות כל דבר" מספק הנחיות מפורטות לבניית מבנים ספציפיים כמו מבנים או כלי רכב.

לגו הוא מותג צעצועים פופולרי. ערכות לגו מיוצרות מלבני פלסטיק ומשתמשות במערכת בנייה מיוחדת. החברה מייצרת סטים לילדים להמציא משחקי דמיון, הכוללים גם דמויות בדיוניות וגם נושאים בעולם האמיתי כמו מכוניות, חלל, פיראטים, טירות, הארי פוטר או אפילו סתם חיות.

לגו הוא מותג עם היסטוריה ארוכה של הצלחה. במהלך השנים האחרונות, הם התמקדו בהרחבת המוצרים שלהם עם תכונות מורכבות יותר עבור ילדים גדולים יותר שאינם מבוגרים מספיק כדי להבין את ההוראות בקלות.

זה הוביל לליין המוצרים הטכניים של לגו – סטים המיועדים לילדים מגיל שבע ומעלה. סטים אלה דורשים מהורים או מורים לעזור בחלקים מסוימים של ההרכבה, אבל הם עדיין ניתנים לביצוע על ידי אנשים שלא בילו את חייהם במשחק עם לבני לגו טכני.

לגו גרופ היא חברה בבעלות פרטית שנוסדה בשנת 1932. בשנת 2017 היא הפכה ליצרנית הצעצועים הגדולה בעולם לפי הכנסות. היא מייצרת לבני צעצוע ומפעילה 152 חנויות לגו. החברה ספגה ביקורת על הייצור שלה של צעצועים שאינם ברי קיימא מבחינה סביבתית וחברתית.

אחד האתגרים של לגו הוא לגרום לילדים להתעניין בהנדסה. החברה העלתה רעיון מעניין. הם חוברים לנטפליקס כדי ליצור תוכנית, בשם The Lego Movie 2: The Second Part, שתתרכז סביב הדמות הראשית של התוכנית אמט.

החברה בנתה בניין בן שלוש קומות בעיר ניו יורק עבור הפרויקט הזה, והוא כולל את בית הקפה Love Hugs Café של אמט, שבו המבקרים יכולים לקבל קפה ולראות מה נדרש כדי ליצור סרט כזה.

הפרויקט הזה הוא דרך אחת שלגו מצאה לגרום לילדים להתעניין בהנדסה ובמקביל למשוך יותר מבוגרים למוצר שלהם.

לגו הוא אחד הצעצועים הפופולריים בעולם. ילדים יכולים לבנות מבנים שונים ואפילו כלי רכב עם החלקים הצבעוניים שלו. זה צעצוע שקיים כבר עשרות שנים והיה לו השפעה עצומה על התפתחות הילדים. אבל מה כל כך מיוחד בלגו, מלבד היותו צעצוע נהדר?

החלק העיקרי של ערכת לגו מורכב מלבנים מהגודל הנכון שיתאימו יחד ליצירת כל מבנה או צורה שתרצו. אז מובן מאליו שהצעצוע הזה הוא כלי חינוכי באותה מידה שהוא כיף לשחק איתו. למעשה, משחק בלגו הוכח כבעל יתרונות רבים על התפתחותם של ילדים.

ה-Lego Technical הוא כינוי כולל לחלקים המשמשים לבניית דגמי לגו. הוא כולל מגוון רחב של חלקים, מלבנים בסיסיות ועד חלקים מיוחדים למטרות ספציפיות.

אחד השימושים הנפוצים ביותר בלגו טכני הוא בבניית מודלים אדריכליים. קבוצת LEGO עיצבה לבנים מיוחדות כדי לשכפל מבנים מפורסמים רבים מרחבי העולם, כמו בניין קרייזלר בניו יורק והקרמלין במוסקבה.

קבוצת לגו מייצרת גם סטים עם חלקים מיוחדים המיועדים למטרות ספציפיות, כגון רכבות וסירות.

Lego Technic הוא ליין של צעצועי בנייה לגו שהוצג על ידי קבוצת לגו בשנת 1977. מגוון המוצרים מורכב מסטים מורכבים יותר מאלו שבליין הלגו הרגיל. הם מכוונים לקהל מבוגר יותר, אבל יכולים להיבנות על ידי ילדים או מבוגרים, בהתאם לסט.

המונח "טכני" מתייחס לחלקים הטכניים הקשורים לבניין הכלולים בערכות אלה, שלרוב אינם מצויים בערכות אחרות. לדוגמה, גלגלי שיניים, צירים, קורות ופינים משמשים לעתים קרובות ליצירת מודלים מציאותיים של מכונות עבודה כגון מנופים או מכוניות.

ה-Lego Technic הוא סט שיצא בשנת 2017. הוא מכיל כ-250 חלקים. לסט שני דגמים שונים המבוססים על ליין אפ התחרות של לגו טכני.

לגו מייצרת סטים רבים ושונים לבניית דגמים עם הלבנים שלהם, אבל הסט המסוים הזה מיועד לבנאים מתקדמים יותר.

ליין Lego Technic כולל רמת פירוט גבוהה יותר, עיצוב מציאותי ומדויק יותר ומגוון רחב יותר של צבעים. כתוצאה מכך, הוא פונה לקהל גדול יותר ממערכת הלגו המקורית.

בניגוד לסדרת הלגו הרגילה המורכבת ברובה מחתיכות פלסטיק גדולות המורכבות יחד באמצעות יתדות או מוטות גדולים, חלקי טכניק מורכבים מקורות, סרנים ופינים הנצמדים זה לזה. זה הופך אותם לבלתי תואמים במקצת ללבני לגו רגילות אם הם לא עברו שינויים רבים.

לאחר תוכנית מפנה של ארבע שנים שהביאה להכפלת המכירות של החברה, לגו הודיעה על כוונתה להתחיל להשתמש בחומר חדש, פוליאתילן-טרפתלאט (PET), לייצור הלבנים שלה ב-2018.

שינוי זה היה בתגובה לכך שלגו נגמר סוג אחד של פלסטיק ABS בשנת 2016 והצורך לעצב מחדש כמה מוצרים קיימים.

החברה מייצרת לבנים מ-ABS – שרף אליפטי תרמופלסטי – מאז 1958 כשהחליפה את הקו המקורי שלה בפלסטיק ABS. עם זאת, בשנים האחרונות הביקוש ל-ABS גדל בקצב איטי במידה ניכרת מזה של פוליקרבונטים, ששימשו את המתחרים של לגו כמו מאטל והסברו. התחרות הגוברת וחוסר היכולת של לגו לעמוד גוברת

שתפו בכל הכח!